Çözüm Barselona Kenevir Sigara Kulübü

Remedy Collective, Asociación Cannabica de Barcelona’ya hoş geldiniz. Ciutat Vella’nın kalbinde, Ramblas’a, Barri Gòtic’e ve Barceloneta’ya sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Saatlerimize göz atın ve istediğiniz zaman bir duman, bir gram veya içki içmek için mutlu olun.

Çözüm Kollektif, yerel olarak sahip olunan ve işletilen bir yasal esrar topluluğudur. Barselona’nın en uzun ikinci koşu pansiyonuydu, çok çeşitli müşterilerimizin aradıklarını okuduk ve dinledik. Neredeyse 100 farklı esrar ürünü ve Catalunya’daki en kaliteli yabani otla, müşterilerimize en iyi ve sizin için en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmayı başardık. Bizimle ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemize göz atın ve güler yüzlü personelimizi karşılamak için bizzat kendiniz uğramaktan ve sunduğumuz tüm farklı ürünleri kontrol etmeyi unutmayın!

Çözümün bir misyonu var – üyelerimize Avrupa’daki en iyi esrar sunmak. Weed, hash, kush, porros, kronik, esrar – Barselona’da rahat bir sigara kulübü arıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Asociaciónde Consumidores de Cannabis Barcelona ACCB Çözüm BCN, Barselona’daki en eski esrar kulübüdür. Kafeterya, esrar tüketimi için İspanya’da en üst düzeyde bir çevreyi yetiştirirken aynı zamanda üyelerimize güçlü bir toplumsal topluluk da teşvik eder. Çeşitli karma ve yenilebilir yemekleri içeren Spannabis Kupası galiplerimiz hakkında bize bilgi verin. Barrio Gótico’da, her yere yakın konumdayız.

 

Turkish

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *